Omschrijving
***** VANWEGE DE VELE REACTIES IS HET HELAAS NIET MEER MOGELIJK OM TE GAAN KIJKEN/REAGEREN*****
Goed verzorgde, eerlijke, frisse woning met diepe stadstuin, vele karakteristieke elementen zoals glas-in-lood ramen en de kamer- en suite, in de wijk Korvel, gelegen aan de Ringbaan-West Een bruisende straat gelegen aan het Kromhoutpark. Kenmerkend voor de wijk zijn de vooroorlogse, karakteristieke woningen voor starters en jonge gezinnen. Veel speel mogelijkheden en bijna direct aan de winkelrijke Korvelseweg. De gehele straat wordt volgend jaar compleet onder handen genomen en compleet opnieuw ingericht met een fietsstraat. Kortom; een heerlijke plek om te wonen!
Indeling: Begane grond: Entree, lange hal met trapopgang, bergruimte onder de trap, hoge plafonds en karakteristieke terrazzovloer, waarmee meteen de sfeer gezet is.
Toegang tot een ruime woonkamer(27m2) met prachtige houten vloeren, de originele kamer-en-suite indeling, dubbele tuindeuren naar de diepe stadstuin en toegang tot de eveneens karakteristieke woonkeuken met originele terrazzo vloer en aanrechtblad.
Eenvoudige bijpassend keukenblok het geheel is uiteraard v.v. diverse apparatuur en uitgevoerd met marmeren wandtegeltjes. Daarnaast is een heuse (droge)kelder op stahoogte aanwezig.
Bijkeuken met aansluitingen wasapparatuur, toegang tot gescheiden toilet met daarnaast een moderne uitgevoerde badkamer met douchecabine, wastafelmeubel, designradiator en ligbad.
Nostalgische, diepe tuin(20meter) met veel groen en gezellige terrassen, grote stenen berging over de gehele breedte van de tuin, overkapping en een vrije achterom.
Eerste verdieping: (geheel v.v. houten planken vloeren)Via een klein bordes met deur naar het platte dak, Overloop met toilet en toegang tot drie praktische, geheel gestuukte
Slaapkamers met hoge plafonds.(11, 9½ en 6½ m2)waarvan 2 v.v. vaste kast en ingebouwde rolluiken.
Waarvan een met deur naar vernieuwt plat dak en een met wastafel.
Tweede verdieping: Via vaste trap naar de ruime, complete zolder; voorzolder met veel bergruimte, combiketel (2001)vierde slaapkamer(9m2) met grote dakkapel en een geïsoleerd dak.
EXTRA’S: Vele originele elementen.
Lees de volledige omschrijving